adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BGPW:

Mirosława Lewandowska-Tranda tel. 6074 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (nadzór nad poprawnością metadanych, kwestie związane z opisami bibliograficznymi, wprowadzaniem danych, konsultacjami i szkoleniami dla redaktorów).

Weronika Kubrak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - przekazywaniem danych do systemu Pol-on (moduł: Patenty i prawa ochronne, prawo autorskie)
Dorota Szczęsna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - przekazywaniem danych do systemu Pol-on (moduł: Działania upowszechniające naukę)
Anna Wsilewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - przekazywaniem danych do systemu PBN

WEiTI:

Wacław Struk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.(sprawy techniczne: działanie oprogramowania, eksport danych systemów centralnych, import danych z baz lokalnych)